×

* prosimy o wypełnienie

** dodanie strony www

Superwakacje nad Zalewem Wiślanym

Apartamenty Osińscy - Nowa Pasłęka 25E | 14-500 Braniewo | woj. warmińsko-mazurskie | numer telefonu: +48 509 877 993 | NIP: 582-152-85-32 | REGON: 281600570

Oferta / usługi

Piękno przyrody Warmii, niezliczona ilość tras rowerowych i pieszych, możliwość żeglowania - wszystkie te wakacyjne atrakcje zyskują jeszcze bardziej gdy można się nimi cieszyć korzystając z komfortowych warunków wakacyjnego zamieszkania. Położony w będącej niegdyś rybacką wioską Nowej Pasłęce ośrodek wypoczynkowy Osińscy składa się z domków i apartamentów o nazwach doskonale oddających wyjątkowy klimat okolicy, na przykład Apartament Rybacki, Muszelkowy czy Śledziowy. O jakości oferty gospodarzy ośrodka świadczą najlepiej entuzjastyczne opinie gości pozostawione na stronie internetowej ośrodka.

Braniewo - noclegi i wypoczynek

Choć nie zdarza się to prawie nigdy, ktokolwiek znudzi się wypoczynkiem wśród zachwycającej przyrody okolic Zalewu Wiślanego, z pewnością doceni urodę i zabytki okolicznych miejscowości - Fromborka czy jednego z najstarszych miast w Polsce, Braniewa. Baza noclegowa prowadzona przez państwa Osińskich w Nowej Pasłęce to idealne miejsce na wypoczynek nie tylko latem. Gmina Braniewo oferuje nie tylko komfortowe noclegi, stanowiące nieodzowny element prawdziwych wakacji, ale też możliwość wycieczek w miejsca, w których można było niegdyś spotkać Mikołaja Kopernika, a dziś podziwiać jedną z pereł polskiej architektury średniowiecznej.

Pełna oferta: Braniewo - noclegi

Dane dodatkowe

nowapaslekanoclegi.pl

nowapaslekanoclegi.pl

niebieski-bursztynwp.pl

Godziny kontaktu:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne wpisy:

Podróże do odległych krajów

Wycieczki do Chile - Logos Travel

Pokoje i apartamenty

Nocleg Bydgoszcz Centrum

Organizowanie wycieczek

Wyjazdy firmowe