×

* prosimy o wypełnienie

** dodanie strony www

Pokoje i apartamenty

Magnus - Mostowa 3 | 85-110 Bydgoszcz | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 607 066 904 | NIP: 554-023-72-11 | REGON: 090026937

Oferta / usługi

Firma Magnus oferuje Państwu urządzone ze smakiem apartamenty i studia, które mogą Państwo wynająć na kilka dni przyjeżdżając do Bydgoszczy. Jest to świetne rozwiązanie, dzięki któremu można zapewnić sobie pełną prywatność i wyjątkową wygodę. Mają tam Państwo dostęp do aneksu kuchennego, co oznacza, że można przygotowywać sobie samodzielnie posiłki, podobnie jak w domu. Dostępne jest tam pełne wyposażenie, w tym np. sztućce, garnki, talerze i nie tylko. Otrzymają też Państwo czyste ręczniki i pościel.

Nocleg w Bydgoszczy w centrum

Dzięki firmie Magnus, zapewnią sobie Państwo nocleg w Bydgoszczy w centrum w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Ich apartamenty i studia zlokalizowane są przy urokliwej ulicy Mostowej, a w okolicy mieści się wiele atrakcji turystycznych. Mogą Państwo z łatwością dotrzeć na przykład do Katedry św. Marcina i Mikołaja, Opery Nova, nad Brdę, na Stary Rynek i wiele innych miejsc. W każdym z mieszkań, goście mają dostęp do telewizji NC+ oraz takiego wyposażenia, jak deska do prasowania, żelazko, suszarka i nie tylko.

Pełna oferta: Nocleg Bydgoszcz Centrum

Dane dodatkowe

www.noclegbydgoszcz.com.pl

www.noclegbydgoszcz.com.pl

magnuslr1gmail.com

Godziny kontaktu:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne wpisy:

Podróże do odległych krajów

Wycieczki do Chile - Logos Travel

Organizowanie wycieczek

Wyjazdy firmowe

Zaufane biuro podróży

Hiszpania Wycieczki