×

* prosimy o wypełnienie

** dodanie strony www

Szybka przeprowadzka

Przeprowadzka.org - Aleksandra Gryglewskiego 4B | 80-303 Gdańsk | woj. pomorskie | numer telefonu: +48 726 588 288 | NIP: 583-295-61-77 | REGON: 380555002

Oferta / usługi

Z firmą transportową Przeprowadzki.org przenosiny każdego rodzaju wyposażenia przebiegają z zachowaniem pełnego komfortu dla nawet najbardziej wymagających Klientów. Pierwszym, niezobowiązującym etapem usługi, jest zawsze rozmowa z doświadczonym i przyjaznym konsultantem. Oferta gdańskiego przedsiębiorstwa obejmuje różne warianty pomocy w przeprowadzce, od wyłącznie transportowych, po najbardziej kompleksowe, włącznie z pakowaniem i rozpakowywaniem wyposażenia, istnieje także opcja wynajęcia profesjonalnych opiekunów zapewniających bezstresową opiekę nad dziećmi zaabsorbowanych przenosinami opiekunów.

Taxi bagażowe Gdańsk - Polska - Europa

Bogaty zakres usług świadczonych przez profesjonalny zespół firmy Przeprowadzki.org obejmuje nie tylko możliwość oznaczenia, spakowania, bezpiecznego transportu różnego rodzaju wyposażenia, ale także wniesienia i rozładowania ładunku. Taxi bagażowe Gdańsk doskonale sprawdza się także w przypadku konieczności przewozu np. ciężkiego sprzętu AGD. Bagażówka trójmiejskiego przedsiębiorstwa jest dostępna przez całą dobę - siedem dni w tygodniu. Standardowe cechy działania pracowników Przeprowadzki.org to sprawna i szybka praca, i - zawsze - najwyższa dbałość o komfort Klienta i bezpieczeństwo ładunku.

Pełna oferta: Taxi bagażowe - Gdańsk

Dane dodatkowe

przeprowadzka.org

przeprowadzka.org

infoprzeprowadzka.org

Godziny kontaktu:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne wpisy:

Przewozy osób na lotnisko

Taksówka z Modlina

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Lotnisko Szczecin - wynajem samochodów