×

* prosimy o wypełnienie

** dodanie strony www

Przewozy osób na lotnisko

Taxi Modlin - Zakroczymska 30 | 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 600 105 105 | NIP: 531-168-95-03 | REGON: 146643064

Oferta / usługi

Taxi Modlin to renomowana firma oferująca profesjonalne usługi transportowe. Każda osoba, która chciałaby dostać się na lotnisko mieszczące się w Dworze Mazowieckim lub dojechać z niego pod wybrany adres, powinna skontaktować się z tą organizacją. Jako oficjalny partner portu lotniczego jej samochody zawsze znajdują się na jego terenie, oferując najszybsza formę dojazdu do centrum Warszawy oraz innych miejsc w kraju. Doświadczeni kierowcy oraz wygodne i nowoczesne samochody to podstawa każdego przejazdu wykonywanego przez firmę.

Lotnisko Modlin - Taxi

Wiele osób korzysta ze znajdującego się w sporej odległości od stolicy lotniska Modlin. Taxi jest zdecydowanie najszybszym sposobem wydostanie się lub dotarcie do tego miejsca, dlatego tak istotne jest znalezienie sprawdzonej firmy. Korzystając z usług oficjalnego partnera portu lotniczego klienci mogą być pewni, iż przewozy wykonywane będę punktualnie i z wykorzystaniem atrakcyjnej floty pojazdów. Samochód można zamówić będąc na miejscu lub skontaktować się z przewoźnikiem wcześniej w celu wyceny i zarezerwowania przejazdu.

Pełna oferta: Taksówka z Modlina

Dane dodatkowe

www.modlin-taxi.pl

www.modlin-taxi.pl

biuromodlin-taxi.pl

Godziny kontaktu:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne wpisy:

Spedycja drogowa

Transport maszyn

Szybka przeprowadzka

Taxi bagażowe - Gdańsk

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Lotnisko Szczecin - wynajem samochodów