×

* prosimy o wypełnienie

** dodanie strony www

Prace ziemne

Super Koparka - Olszowa | 43-300 Bielsko-Biała | woj. śląskie | numer telefonu: +48 48 513 716 997 | NIP: 937-213-34-75 | REGON: 072379940

Oferta / usługi

Firma Super Koparka zajmuje się usługami z zakresu prac ziemnych oraz wynajmem koparek. Przedsiębiorstwo posiada własny transport maszyn. Super Koparka to gwarancja profesjonalnego i szybkiego wykonania zleconych zadań przy użyciu koparki renomowanej marki CAT. Firma realizuje zlecenia głównie na terenie Bielsko-Białej i okolicy, ale na specjalne życzenie klienta również w całej Polsce. Przedsiębiorstwo współpracuje zarówno z innymi firmami, jak i z osobami prywatnymi. Już teraz zapoznaj się z ofertą Super Koparki!

Usługi koparko-ładowarką

Podstawą oferty firmy Super Koparka są usługi koparko-ładowarką. Bielsko-Biała jest siedzibą firmy, ale przedsiębiorstwo dojeżdża do klientów z całej Polski. Prace ziemne to specjalność firmy już od wielu lat. Usługi są wykonywane koparką CAT F444, która charakteryzuje się wysoką renomą i mnogością zastosowań. Maszyna dopasowuje się do każdego terenu, niezależnie od podłoża. Koparko-ładowarka ma dużą łyżkę, która pozwala na podnoszenie większej ilości podłoża. Jest to koparka, która odpowiada na wszystkie potrzeby podczas prac ziemnych.

Pełna oferta: www.superkoparka.pl

Dane dodatkowe

superkoparka.pl

superkoparka.pl

kontaktsuperkoparka.pl

Godziny kontaktu:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne wpisy:

Sprzęt i materiały instalacyjne

Gwoździarki

Skup surowców wtórnych

Sprzedaż złomu - SCRAP