×

* prosimy o wypełnienie

** dodanie strony www

Tłumaczenia na konferencjach

Symultaniczne Poznań - Osiedle Pod Lipami 3/117 | 61-629 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 728 807 015 | NIP: - | REGON: -

Oferta / usługi

Jesteś członkiem zespołu organizatorów międzynarodowej konferencji? Zależy Ci na tym, aby wypadła perfekcyjnie? Nie zapomnij o tym, jak ważną rolę pełni tłumacz. Tylko odpowiedni specjalista na odpowiednim miejscu gwarantuje, że każdy ze słuchaczy zrozumie organizowane spotkanie. Więcej na temat takich usług możesz dowiedzieć się ze strony symultanicznepoznan.pl, gdzie poznańskie przedsiębiorstwo przedstawiło swoje wieloletnie doświadczenie, referencje oraz metody współpracy. Zadbaj o to, aby Twoje wydarzenie było dopracowane w każdym detalu!

Tłumaczenia symultaniczne

Tłumaczenia symultaniczne są jedną z najczęściej wybieranych usług w mieście Poznań. Nic dziwnego! Ta metoda tłumaczeń jest niewątpliwie jedną z najtrudniejszych, ale jednocześnie najbardziej przejrzystą i skuteczną. Tłumaczenia symultaniczne odbywają się "na bieżąco" za pośrednictwem specjalistycznej kabiny, w której znajduje się tłumacz. Translacja dociera do słuchaczy poprzez słuchawki, w czasie rzeczywistym. Taka metoda zyskuje popularność również dzięki temu, że nie przedłuża czasu trwania konferencji.

Pełna oferta: Tłumaczenia symultaniczne - Poznań

Dane dodatkowe

symultanicznepoznan.pl

symultanicznepoznan.pl

tlumaczeniaustnebizgmail.com

Godziny kontaktu:

Poniedziałek10:00-18:00
Wtorek10:00-18:00
Środa10:00-18:00
Czwartek10:00-18:00
Piątek10:00-18:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne wpisy:

Treningi motywacyjne

Treningi motywacyjne

Rozwój osobisty kadry

http://www.modernarea.pl/

Profesjonalna szkoła jazdy

Nauka jazdy - Oliwiak