×

* prosimy o wypełnienie

** dodanie strony www

Efektywna szkoła dla kierowców

U Sławka. Szkoła jazdy - Poleska 44 | 25-325 Kielce | woj. świętokrzyskie | numer telefonu: +48 413 861 802 | NIP: 656-112-66-58 | REGON: 290664353

Oferta / usługi

"U Sławka" to efektywna szkoła dla kierowców, która może się poszczycić dużą liczbą pozytywnie zdanych egzaminów państwowych swoich absolwentów. Prowadzą oni lekcje w sposób bezstresowy i przyjazny, ponieważ w takiej pozytywnej atmosferze o wiele łatwiej jest przyswoić sobie nowe umiejętności. Zapewniają swoim kursantom dostęp do nowoczesnych pomocy dydaktycznych, w tym nawet symulatora jazdy, w którym można spróbować swoich sił zanim wyruszy się na ulice miasta. Poza tym, posiadają również własny plac manewrowy.

Prawo jazdy - Kielce

Jeśli planują Państwo starać się o prawo jazdy w Kielcach, z pewnością warto zapisać się do szkoły kierowców "U Sławka". Dotyczy to nie tylko kategorii B, obejmującej samochody osobowe, ale także kursów związanych z innymi pojazdami. Osoby chcące zapewnić sobie nowe kwalifikacje zawodowe mogą zainteresować się szkoleniami z jazdy autem ciężarowym, autobusem, ciągnikiem rolniczym i nie tylko. Dzięki temu, że posiadają oni profesjonalną pracownię psychologiczną, można u nich również wykonać niezbędne badania.

Pełna oferta: Prawo jazdy Kielce

Dane dodatkowe

www.uslawka.com

www.uslawka.com

uslawkapoczta.onet.pl

Godziny kontaktu:

PoniedziałekZamknięte
Wtorek10:00-19:30
ŚrodaZamknięte
Czwartek10:00-19:30
PiątekZamknięte
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne wpisy:

Gaśnice oraz szkolenia pracownicze

BHP - Specpoż Kraków

Treningi motywacyjne nieodzownym elementem życia

Treningi motywacyjne dla firm