×

* prosimy o wypełnienie

** dodanie strony www

Wyposażenie pomieszczeń

Jan Meble - Sadowa 20 | 05-825 Grodzisk Mazowiecki | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 506 199 240 | NIP: - | REGON: -

Oferta / usługi

Firma Jan Meble zajmuje się tworzeniem wyposażenia dla pomieszczeń w taki sposób, aby tworzyło ono harmonijną aranżację. Zależy im również na tym, aby wykonywane przez nich produkty były trwałe i mogły z powodzeniem posłużyć przez jak najdłuższy czas. Zawsze trzymają się ściśle ustalonych terminów, aby zrealizować zlecenie na czas. Warto skorzystać z ich oferty, aby zapewnić sobie meble łączące wysoką estetykę i funkcjonalność. Tworzą oni wyposażenie m.in. dla salonu, pokoju dziecięcego, a także biblioteki, restauracji, hotelu i nie tylko.

Solidne meble kuchenne

Ponadto, można u nich zamówić również meble kuchenne na wymiar. Woj. mazowieckie to główny teren ich działalności, ponieważ to tam zlokalizowana jest ich siedziba. Mogą oni dojechać pod wskazany adres i pobrać dokładne pomiary tak, aby tworzony projekt był idealnie dopasowany do danego miejsca. Można u nich zamówił między innymi szafki, stół, krzesła, taborety i nie tylko. Najpierw wykonają oni projekt komputerowy, który zaprezentują Państwu, aby w razie potrzeby na tym etapie mogły zostać wprowadzone poprawki.

Pełna oferta: Meble kuchenne na wymiar

Dane dodatkowe

janmeble.com.pl

janmeble.com.pl

janek.meblegmail.com

Godziny kontaktu:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne wpisy: