×

* prosimy o wypełnienie

** dodanie strony www

Sprawdzony dostawca artykułów kosmetycznych

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Oferta / usługi

Hurtownia Kosmetyczna Corio jest firmą, która cieszy się ogromnym zaufaniem swoich klientów oraz sporym zainteresowaniem w całym kraju. Wśród jej produktów znajdują się zarówno profesjonalne urządzenia służące do mezoterapii, oczyszczania narzędzi czy wykonywania makijażu permanentnego, ale także specjalistyczne preparaty kosmetyczne - ampułki do zabiegów, wosk do depilacji czy kwasy. W jej asortymencie nie brakuje także jednorazowych artykułów, takich jak pilniczki do paznokci, igły do piercingu czy odzież ochronna dla klientów.

Ampułki do mezoterapii

Do poprawienia efektów przeprowadzanych zabiegów niezbędne są ampułki do mezoterapii. Są to specjalistyczne preparaty opracowywane przez certyfikowane marki, wzbogacone składnikami aktywnymi, takimi jak kofeina, krzemionka organiczna czy wyciąg z karczocha zwyczajnego. Mają one za zadanie nadać skórze świeżego wyglądu, pomóc w pozbyciu się niedoskonałości i przebarwień czy wyrównać pojawiające się zmarszczki. Hurtownia Corio posiada szeroki wybór ampułek do mezoterapii o różnym składzie przygotowanych przez sprawdzone marki.

Pełna oferta: Ampułki do mezoterapii

Dane dodatkowe

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Godziny kontaktu:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne wpisy:

Akcesoria i przybory kosmetyczne

Profesjonalne cążki do skórek

Szkolenia dla branży kosmetycznej - Poznań

Kursy kosmetyczne

Gabinet stomatologiczny

Dentysta - Q-Dent Poznań