×

* prosimy o wypełnienie

** dodanie strony www

Artystka wielu formatów

Art4Love - Strygaczowa | 09-100 Płońsk | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 604 805 509 | NIP: 567-174-72-89 | REGON: 140635320

Oferta / usługi

Prace Larysy Strygaczowej to nie tylko mniej lub bardziej tradycyjne obrazy utrwalone na płótnie. Jej nieposkromiona fantazja znajduje swój artystyczny wyraz także w fotografii, opracowywaniu różnorodnych stylizacji, zdobieniu paznokci, w projektach przedmiotów codziennego użytku, takich jak etui na telefon komórkowy, torba czy poszewka na poduszkę. Wszystkie prace zdaje się łączyć upodobanie do piękna, które ma po prostu sprawiać widzowi lub użytkownikowi przyjemność. O stosunku do sztuki, zarówno własnej jak i innych artystów, Larysa Strygaczowa w sposób interesujący pisze na swojej stronie internetowej.

Obrazy na płótnie na sprzedaż

Jak wielu artystów, Larysa Strygaczowa, czerpie inspirację do swoich prac z "wewnętrznego świata". Jak mówi sama - niektórzy mogą uznać jej twórczość za zbyt romantyczną, jednak pragmatyzm woli stosować w innych dziedzinach życia, w sztuce zaś kierować się fantazją. Jej obrazy na płótnie dostępne na sprzedaż w galerii internetowej cechuje bajkowość, kobiety, które maluje najczęściej, zarysowane są delikatną, często rozmazaną kreską, co czyni je podobnymi do magicznych postaci z współczesnych baśni.

Pełna oferta: Obrazy na płótnie sprzedaż

Dane dodatkowe

art4love.pl

art4love.pl


Godziny kontaktu:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne wpisy:

Eventy integracyjne

Imprezy firmowe Poznań

Krakowskie studio filmowe

Film ślubny - Kraków