×

* prosimy o wypełnienie

** dodanie strony www

Sklep z replikami

PHU Benefico - Jeziory Wielkie 2B | 63-020 Zaniemyśl | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 661 925 625 | NIP: 786-160-60-50 | REGON: 300303560

Oferta / usługi

Aleprezent.com.pl to jeden z najpopularniejszych sklepów internetowych dla kolekcjonerów broni i innego rynsztunku. Jest on ceniony za niezwykle szeroki asortyment produktów oraz wysoką jakość ich wykonania. Warto wspomnieć, że artykuły dostępne w jego ofercie pochodzą od największych producentów na świecie, specjalizujących się w tworzeniu realistycznych replik. Poza imitacjami, w kolekcji sklepu znalazło się także wyposażenie użytkowane na co dzień, czyli wielofunkcyjne noże myśliwskie, wyjątkowe rzeźby oraz inne elementy służące jako przykuwające wzrok dodatki we wnętrzach.

Wszechstronne noże myśliwskie

Poza replikami broni i wyposażenia, w ofercie firmy znaleźć można także trwałe noże myśliwskie. Znajdują one szerokie zastosowanie przy drobnych pracach remontowych, w trakcie wypadów survivalowych czy podczas pracy w lesie. Aby umożliwić każdemu klientowi znalezienie produktu odpowiadającego jego potrzebom czy preferencjom, w sklepie dostępne są zarówno produkty z ostrzem stałym, jak i składanym. Rękojeść może być wykonana z włókna nylonowego, drewna, aluminium czy z okładzin z drewna, kości lub tworzywa.

Pełna oferta: Noże myśliwskie

Dane dodatkowe

aleprezent.com.pl

aleprezent.com.pl

infoaleprezent.com.pl

Godziny kontaktu:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne wpisy:

Rowery dla profesjonalistów i amatorów

Sklep rowerowy Kraków

Zawieszki i zapachy do aut

Zawieszki zapachowe

Koła z oponami

https://darmet.net.pl/