×

* prosimy o wypełnienie

** dodanie strony www

Największy wybór kaw

Czarna Kawka - 11 Listopada 91A | 26-600 Radom | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 602 313 095 | NIP: 796-141-76-21 | REGON: 142817202

Oferta / usługi

Wysokiej jakości kawy powstałe z wyselekcjonowanych ziaren mogą Państwo znaleźć w ofercie palarni Czarna Kawka z Radomia. Firma prowadzi również sklep internetowy, w którym znajduje się m.in. kawa zielona, kawa aromatyzowana, kawa świeżo palona oraz rozpuszczalna. Dla osób potrzebujących zwiększonej dawki kofeiny, specjaliści przygotowali również mieszankę ziaren poddawanych specjalnej obróbce. Napój z nich przygotowany pozwala w szybki oraz intensywny sposób się pobudzić. Wśród kupujących produkty palarni Czarna Kawka nie brakuje klientów indywidualnych, jak i prowadzących własną działalność gospodarczą, np. restaurację bądź kawiarnię.

Kawa świeżo palona

Metod palenia jest wiele. Jednak bez względu na to, która z nich zostanie zastosowana i tak najlepsza jest kawa świeżo palona. W ofercie przedsiębiorstwa Czarna Kawka znajdują się kawy palone na jasno, na średnio oraz na ciemno. Wszystkie z nich charakteryzuje inny smak i aromat, lecz łączy je wspólna cecha, jaką jest świeżość. Dzięki temu każdy z klientów może cieszyć się degustacją kawy dopasowanej do swoich preferencji, której ziarna są świeżo palone. Mieszanki tworzone w palarni Czarna Kawka głównie składają się z bardzo wysokiej jakości kawy ziarnistej Colombia.

Pełna oferta: Prawdziwa kawa świeżo palona

Dane dodatkowe

www.czarnakawka.com

www.czarnakawka.com

sklepczarnakawka.com

Godziny kontaktu:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne wpisy:

Rowery dla profesjonalistów i amatorów

Sklep rowerowy Kraków

Opakowania dekoracyjne

Pudełka okrągłe - Golden Box

Zawieszki i zapachy do aut

Zawieszki zapachowe