×

* prosimy o wypełnienie

** dodanie strony www

Nowoczesna platforma dla deweloperów

Domuly Sp. z o.o. - Słowackiego 114 | 87-100 Toruń | woj. kujawsko-pomorskie | numer telefonu: +48 | NIP: 675-164-41-84 | REGON: 369938418

Oferta / usługi

Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu? Teraz jest to możliwe dzięki Domuly. Domuly to nowoczesny crm dla deweloperów. Platforma przyspiesza komunikację z klientem i pracownikami oraz ułatwia wypełnianie codziennych obowiązków. Zarządzanie czasem staje się o wiele prostsze przy użyciu praktycznego kalendarza zintegrowanego z Google. Istnieje również dedykowany moduł, który pozwala na szybkie edytowanie statusu nieruchomości. Klika kliknięć wystarczy, aby zmienić opis lokalu z "zarezerwowany" na "sprzedany". Kolejnym przydatnym narzędziem jest eksport ogłoszeń na kilkadziesiąt portali ogłoszeniowych jednocześnie.

CRM dla deweloperów budowlanych

System posiada dziesiątki usprawnień i funkcji, dzięki którym praca dewelopera staje się prostsza. Należą do nich również: repozytorium danych, kalkulator czy kreator pomieszczeń. Repozytorium danych pomaga w zarządzaniu dokumentami powiązanymi z ofertą. Od teraz wszystko może być trzymane w jednym, uporządkowanym miejscu. Rozbudowany kalkulator pozwala przeliczać prowizje czy kredyty. Kreator pomieszczeń usprawnia budowę wizualizacji lokali. Dzięki temu prostemu i funkcjonalnemu narzędziu zajmie to tylko chwilkę.

Pełna oferta: CRM dla deweloperów

Dane dodatkowe

domuly.com

domuly.com


Godziny kontaktu:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne wpisy:

Biuro projektowe

Architekci - Fiord Poznań

Firmy remontowo budowlane

Wykończenia wnętrz - Ergatex Katowice

Aranżacja mieszkań

Projektant wnętrz - Lublin